-
Płyty drewniane akustyczne
-
Płyty akustyczne z drewna
-
Płyty drewniane akustyczne z perforacjami
-
Mikroperforowane panele akustyczne
-
Płyty akustyczne z rynsztwami
-
Artystyczne panele akustyczne
-
Płyty sufitowe z drewna akustyczne
-
Panele ścienne dekoracyjne 3D
-
Płyty ścienne laminowane
-
Płyty akustyczne z tkaniny
-
Płyty akustyczne drewniane
-
Poliestrowe panele akustyczne
-
Matka przeciwdźwiękowa
-
Stoiska akustyczna
-
Płyty akustyczne z wełny drewnianej
Płyty sufitowe z drewna z akustycznymi pierścieniami dźwiękowymi i dekoracją sztuki
| Materiał bazowy: | Ekologiczne płyty MDF/HDF |
|---|---|
| Skończ.: | Fornir / Melamina / Melamina |
| Wielkość: | Standardowe 600*600mm |
OEM Modernizacja dźwięku Jasność drewniane panele dyfuzory akustyczne do studiów nagraniowych
| Materiał bazowy: | Drewno lite gumowe/Drewno sosnowe/HDF |
|---|---|
| Wielkość: | Szer. 300/600*Dł. 2400*Gł. 100mm |
| Rodzaj: | Drewniany dyfuzor seria WD |
Płyty ścienne akustyczne z drewna MDF do dekoracji wnętrz sal muzycznych E1 E0 Ochrona
| nazwisko: | Panel akustyczny z drewna MDF rowkowanego Wnętrze sali muzycznej Panel ścienny z drewna |
|---|---|
| Materiał bazowy: | Płyta MDF ognioodporna/ Standardowa płyta MDF/ Płyta klasy A |
| Wykończenie powierzchni: | Fornir / Melamina / HPL |
Mikroporforowane akustyczne drewniane płyty sufitowe, płytki sufitowe dźwiękoodporne 600x600mm
| Materiał bazowy: | Ekologiczne płyty MDF/HDF |
|---|---|
| Skończ.: | Fornir / Melamina / Melamina |
| Wielkość: | Standardowe 600*600mm |
Artystyczne projekty Akustyczne drewniane płyty sufitowe Absorbujące dźwięk Płytki sufitowe zawieszone
| Materiał bazowy: | Ekologiczne płyty MDF/HDF |
|---|---|
| Skończ.: | Fornir / Melamina / Melamina |
| Wielkość: | Standardowe 600*600mm |
Czarny kolor Akustyczne drewno Płyty sztabkowe włókna poliestrowe MDF Do dekoracji hoteli
| Pochłanianie dźwięku: | 0,85 NRC |
|---|---|
| Materiał: | 9mm włókno poliestrowe + 12mm płyta MDF |
| Wielkość: | Szer. 600*Dł. 2400/3000*Gł. 21 mm |
Odporność ogniowa Akustyczne Płyty sufitowe z wełny drewnianej kształt trójkąta
| Materiały podstawowe: | Włókno wełniane/Cement nieorganiczny |
|---|---|
| Skończ.: | Kolor naturalny/Kolor malarski |
| Wielkość: | Szer. 600/1200*Dł. 600/1200/2400*Gł. 15/20/25 mm |
Niestandardowe kolorowe zarysowane akustyczne drewniane panele ścienne 15 mm dla przestrzeni estetycznych
| Materiał bazowy: | Ognioodporne i MDF |
|---|---|
| Model: | GA9-2 |
| Rozmiar standardowy: | 133/197*2440mm standard inne dostosowane |
Czarne akustyczne drewniane panele do stylowej kontroli dźwięku w każdym środowisku
| Sound Absorption: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
| Size: | W600*L2400/3000*T21mm |
Absorpcja dźwięku podwieszone drewniane panele sufitowe, perforowane drewniane panele akustyczne 12 mm
| Materiał bazowy: | Ekologiczne płyty MDF/HDF |
|---|---|
| Skończ.: | Fornir / Melamina / Melamina |
| Wielkość: | Standardowe 600*600mm |

