-
Płyty drewniane akustyczne
-
Płyty akustyczne z drewna
-
Płyty drewniane akustyczne z perforacjami
-
Mikroperforowane panele akustyczne
-
Płyty akustyczne z rynsztwami
-
Artystyczne panele akustyczne
-
Płyty sufitowe z drewna akustyczne
-
Panele ścienne dekoracyjne 3D
-
Płyty ścienne laminowane
-
Płyty akustyczne z tkaniny
-
Płyty akustyczne drewniane
-
Poliestrowe panele akustyczne
-
Matka przeciwdźwiękowa
-
Stoiska akustyczna
-
Płyty akustyczne z wełny drewnianej
Ekologicznie certyfikowany mikroperforatowany foliar do komercyjnych paneli ściennych akustycznych
| Pochłanianie dźwięku: | 0,8 NRC |
|---|---|
| Materiał: | Odporny na Red Fire MDF/standardowy MDF/ |
| Wielkość: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18 mm |
OEM Natural Color Acoustic Wood Wool Board E1 Grade Ochrona środowiska
| Materiały podstawowe: | Włókno wełniane/Cement nieorganiczny |
|---|---|
| Skończ.: | Kolor naturalny/Kolor malarski |
| Wielkość: | Szer. 600/1200*Dł. 600/1200/2400*Gł. 15/20/25 mm |
Filtrowane płyty z drewna akustycznego z podkładem W600xL2400xT21mm
| Pochłanianie dźwięku: | 0,85 NRC |
|---|---|
| Materiał: | 9 mm włókna poliestrowe + 12 mm HDF |
| Wielkość: | Szer. 600*Dł. 2400*Gł. 21 mm |
Melamin powierzchnia akustyczna drewniane panele slatowe 2400mm Długość do dekoracji wnętrz
| Pochłanianie dźwięku: | 0,85 NRC |
|---|---|
| Środowiskowe: | Klasa E0 |
| Materiał: | 9 mm włókna poliestrowe + 12 mm HDF |
Finish veneer Płyty ścienne akustyczne drewniane, płytki sufitowe drewniane 600x2400mm
| Materiał bazowy: | Czarny HDF |
|---|---|
| Skończ.: | Fornir |
| Wracaj.: | Czarny PET |
Płyty ścienne akustyczne z drewna orzechowego 600x2400 600x3000 mm Płyty drewniane z płytami
| Pochłanianie dźwięku: | 0,85 NRC |
|---|---|
| Środowiskowe: | Klasa E0 |
| Materiał: | 9 mm włókna poliestrowe + 12 mm HDF |
Melaminowe pokrycie Akustyczne drewniane panele ścienne 2400mm, Panele ścienne akustyczne z plamami OEM
| Pochłanianie dźwięku: | 0,85 NRC |
|---|---|
| Środowiskowe: | Klasa E0 |
| Materiał: | 9 mm włókna poliestrowe + 12 mm HDF |
Panele akustyczne klasy E1 Absorpcja dźwięku 0,8 Wysoki NRC 600x600 1200xL600mm
| Pochłanianie dźwięku: | 0,8 NRC |
|---|---|
| Środowiskowe: | Klasa E1 |
| Materiał: | Płyta MGO klasy A, MDF, HDF, MDF przyjazny dla środowiska sosnowego |
Antybakteryjne akustyczne płyty z wełny drewnianej 600x1200mm Wodoroodporne do biura
| Materiały podstawowe: | Włókno wełniane/Cement nieorganiczny |
|---|---|
| Skończ.: | Kolor naturalny/Kolor malarski |
| Wielkość: | Szer. 600/1200*Dł. 600/1200/2400*Gł. 15/20/25 mm |
Niestandardowe nowoczesne artystyczne panele dźwiękoodporne, artystyczne akustyczne panele ścienne CE FSC
| Pochłanianie dźwięku: | 0,8 NRC |
|---|---|
| Środowiskowe: | Klasa E1 |
| Materiał: | Płyta MGO klasy A, MDF, HDF, MDF przyjazny dla środowiska sosnowego |

