-
Płyty drewniane akustyczne
-
Płyty akustyczne z drewna
-
Płyty drewniane akustyczne z perforacjami
-
Mikroperforowane panele akustyczne
-
Płyty akustyczne z rynsztwami
-
Artystyczne panele akustyczne
-
Płyty sufitowe z drewna akustyczne
-
Panele ścienne dekoracyjne 3D
-
Płyty ścienne laminowane
-
Płyty akustyczne z tkaniny
-
Płyty akustyczne drewniane
-
Poliestrowe panele akustyczne
-
Matka przeciwdźwiękowa
-
Stoiska akustyczna
-
Płyty akustyczne z wełny drewnianej
Dźwiękoodporne orzechowe akustyczne drewniane panele sztabkowe Eco Friendly Engineered Veneer Finish
| Pochłanianie dźwięku: | 0,85 NRC |
|---|---|
| Materiał: | 9mm włókno poliestrowe + 12mm płyta MDF |
| Wielkość: | Szer. 600*Dł. 2400*Gł. 21 mm |
Płyty ścienne drewna akustyczne w stylu nowoczesnym Dźwiękoodporność 0,85NRC
| Pochłanianie dźwięku: | 0,85 NRC |
|---|---|
| Materiał: | 9mm włókno poliestrowe + 12mm płyta MDF |
| Wielkość: | Szer. 600*Dł. 2400*Gł. 21 mm |
Płytki ścienne 2400mm
| Pochłanianie dźwięku: | 0,85 NRC |
|---|---|
| Środowiskowe: | Klasa E0 |
| Materiał: | 9 mm włókna poliestrowe + 12 mm HDF |
OEM Mikroporforowane Panele Akustyczne, Akustyczne Panele ścienne z drewna, certyfikowane BS476 PART7
| Rodzaj: | Mikroperforowany panel akustyczny |
|---|---|
| Wielkość: | 600/1200*600/1200/2400 mm |
| Gęstość: | 12/15/18mm lub inne |
Wyraźne i otaczające doświadczenie dźwiękowe Drzewa zmienne panele akustyczne dyfuzory
| Materiał bazowy: | Drewno lite gumowe/Drewno sosnowe/HDF |
|---|---|
| Wielkość: | Szer. 300/600*Dł. 2400*Gł. 100mm |
| Rodzaj: | Drewniany dyfuzor seria WD |
Izolacja cieplna Akustyczna Włona drewniana Płyty ścienne i sufitowe 0,9NRC Dekoracyjne
| Materiały podstawowe: | Włókno wełniane/Cement nieorganiczny |
|---|---|
| Skończ.: | Kolor naturalny/Kolor malarski |
| Wielkość: | Szer. 600/1200*Dł. 600/1200/2400*Gł. 15/20/25 mm |
Zaawansowane drewniane akustyczne panele dyfuzyjne dla lepszej kontroli dźwięku i jasności
| Materiał bazowy: | Drewno lite gumowe/Drewno sosnowe/HDF |
|---|---|
| Size: | W 300/600*L 2400*T 100mm |
| Rodzaj: | Drewniany dyfuzor seria WD |
Wysokiej jakości akustyczne panele dyfuzyjne dla zrównoważonego i ostrego dźwięku
| Base materiall: | Rubber solide wood/Pine wood/HDF |
|---|---|
| Size: | W 300/600*L 2400*T 100mm |
| Type: | Wooden diffuser WD series |
Precyzyjnie zaprojektowane zmienne panele dyfuzyjne akustyczne dla optymalnego rozkładu dźwięku
| Materiał bazowy: | Drewno lite gumowe/Drewno sosnowe/HDF |
|---|---|
| Wielkość: | Szer. 300/600*Dł. 2400*Gł. 100mm |
| Rodzaj: | Drewniany dyfuzor seria WD |
Drewniane akustyczne panele dyfuzyjne dla zrównoważonego dźwięku i stylowego wnętrza
| Materiał bazowy: | Drewno lite gumowe/Drewno sosnowe/HDF |
|---|---|
| Size: | W 300/600*L 2400*T 100mm |
| Rodzaj: | Drewniany dyfuzor seria WD |

