-
Płyty drewniane akustyczne
-
Płyty akustyczne z drewna
-
Płyty drewniane akustyczne z perforacjami
-
Mikroperforowane panele akustyczne
-
Płyty akustyczne z rynsztwami
-
Artystyczne panele akustyczne
-
Płyty sufitowe z drewna akustyczne
-
Panele ścienne dekoracyjne 3D
-
Płyty ścienne laminowane
-
Płyty akustyczne z tkaniny
-
Płyty akustyczne drewniane
-
Poliestrowe panele akustyczne
-
Matka przeciwdźwiękowa
-
Stoiska akustyczna
-
Płyty akustyczne z wełny drewnianej
Ekologicznie przyjazne mikroperforowane panele akustyczne ścienne i sufitowe dla nowoczesnych wnętrz
| Pochłanianie dźwięku: | 0,8 NRC |
|---|---|
| Materiał: | Red Fire odporny na ogień MDF |
| Wielkość: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18 mm |
System dźwiękoabsorbujący mikro-perforowany z konstrukcją bezpieczną przed ogniem
| Pochłanianie dźwięku: | 0,8 NRC |
|---|---|
| Materiał: | Red Fire odporny na ogień MDF |
| Wielkość: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18 mm |
Wysokopolimerowe bezwonne filtry izolacyjne 610x610mm do izolacji akustycznej pomieszczeń
| Materiał bazowy: | Guma, proszek metalowy i różne dodatki |
|---|---|
| Skończ.: | czarny |
| Wielkość: | 610*610mm |
Wyposażenie płaskich dekoracyjnych tablic ściennych laminowanych Dysprasowanie dźwiękowe 600x600 600x1200mm
| nazwisko: | Panele ścienne z laminatu dekoracyjnego |
|---|---|
| Materiał bazowy: | Płyta MDF ognioodporna/ Standardowa płyta MDF/ Płyta klasy A |
| Wykończenie powierzchni: | Fornir / Melamina / HPL |
Materiały nieorganiczne Płyty izolacyjne dźwiękowe klasy E1 przyjazne dla środowiska dla pokoi hotelowych
| Szczegóły pakowania: | Usługa LOGO dla dużego zamówienia PALETA Z OCHRONĄ NAROŻNIKÓW |
|---|---|
| Czas dostawy: | 2 tygodnie |
| Zasady płatności: | TT: 50% depozytu Saldo przed wysyłką |

