-
Płyty drewniane akustyczne
-
Płyty akustyczne z drewna
-
Płyty drewniane akustyczne z perforacjami
-
Mikroperforowane panele akustyczne
-
Płyty akustyczne z rynsztwami
-
Artystyczne panele akustyczne
-
Płyty sufitowe z drewna akustyczne
-
Panele ścienne dekoracyjne 3D
-
Płyty ścienne laminowane
-
Płyty akustyczne z tkaniny
-
Płyty akustyczne drewniane
-
Poliestrowe panele akustyczne
-
Matka przeciwdźwiękowa
-
Stoiska akustyczna
-
Płyty akustyczne z wełny drewnianej
Szczupłe, akustyczne drewniane płyty szklane dla cichych i eleganckich wnętrz
| Materiał: | 9mm włókno poliestrowe + 12mm płyta MDF |
|---|---|
| Wielkość: | Szer. 600*Dł. 2400*Gł. 21 mm |
| Skończ.: | Melamina Pokryta z trzech stron |
Wnętrze MDF Mikroporforowane Panele Akustyczne, Panele Akustyczne Do Ściany OEM
| Rodzaj: | Mikroperforowany panel akustyczny |
|---|---|
| Wielkość: | 600/1200*600/1200/2400 mm |
| Gęstość: | 12/15/18mm lub inne |
Akustyczne drewniane panele sztabkowe do eleganckiej kontroli dźwięku i udoskonalenia wnętrz
| Pochłanianie dźwięku: | 0,85 NRC |
|---|---|
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
| Size: | W600*L2400/3000*T21mm |
Wyrafinowane akustyczne drewniane panele do wyrafinowanych rozwiązań dźwiękowych
| Materiał: | 9mm włókno poliestrowe + 12mm płyta MDF |
|---|---|
| Wielkość: | Szer. 600*Dł. 2400*Gł. 21 mm |
| Skończ.: | Fornir/melamina Pokryta z trzech stron |
600 mm 1200 mm długość drewniane panele dyfuzoryjne akustyczne do akustyki w audytorium
| Materiał bazowy: | Drewno lite gumowe/Drewno sosnowe/HDF |
|---|---|
| Wielkość: | Szer. 540*Dł. 600/1200/1800/2400*Gł. 158mm |
| Rodzaj: | Drewniany dyfuzor seria WD |
Ekologiczne akustyczne drewniane panele sztabkowe dla podwyższonej atmosfery wewnętrznej
| Materiał: | 9mm włókno poliestrowe + 12mm płyta MDF |
|---|---|
| Wielkość: | Szer. 600*Dł. 2400*Gł. 21 mm |
| Skończ.: | Melamina Pokryta z trzech stron |
Certyfikowane przez FSC drewniane akustyczne panele dyfuzyjne do koncertów i studiów nagrań
| Materiał bazowy: | Drewno lite gumowe/Drewno sosnowe/HDF |
|---|---|
| Rodzaj: | Drewniany dyfuzor seria WD |
| Konserwacja: | łatwe w czyszczeniu |
Artystyczne geometryczne PET 3D drewniane płyty ścienne akustyczne z malowanymi
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
|---|---|
| Wielkość: | Szer. 600*Dł. 2400*Gł. 21 mm |
| Finish: | Veneer/Melamine Three-side covered |
Płyty dyfuzorowe z gumowego drewna masywnego, zwiększające odbicie i jasność dźwięku
| Materiał bazowy: | Drewno lite gumowe/Drewno sosnowe/HDF |
|---|---|
| Wielkość: | Szer. 600*Dł. 600*Gł. 250mm |
| Rodzaj: | Drewniany dyfuzor seria WD |
HPL Finish Micro Perforated Acoustic Wall Panels dla ścian i sufitów studio
| Pochłanianie dźwięku: | 0,8 NRC |
|---|---|
| Materiał: | Odporny na Red Fire MDF/standardowy MDF/ |
| Wielkość: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18 mm |

