-
Płyty drewniane akustyczne
-
Płyty akustyczne z drewna
-
Płyty drewniane akustyczne z perforacjami
-
Mikroperforowane panele akustyczne
-
Płyty akustyczne z rynsztwami
-
Artystyczne panele akustyczne
-
Płyty sufitowe z drewna akustyczne
-
Panele ścienne dekoracyjne 3D
-
Płyty ścienne laminowane
-
Płyty akustyczne z tkaniny
-
Płyty akustyczne drewniane
-
Poliestrowe panele akustyczne
-
Matka przeciwdźwiękowa
-
Stoiska akustyczna
-
Płyty akustyczne z wełny drewnianej
Płyty akustyczne z drewna, 12 mm HDF 9 mm PET
| Materiał bazowy: | Czarny HDF |
|---|---|
| Skończ.: | Fornir |
| Wracaj.: | Czarny PET |
15mm 18mm 21mm Grooved Acoustic Wooden Wall Panels dla dekoracji pochłaniającej dźwięk
| Materiał bazowy: | Płyta MDF E1/ FR MDF/ A GRAD BOARD |
|---|---|
| Skończ.: | Fornir / Melamina / HPL |
| Wracaj.: | Czarny polar / Czarna tkanina / Polar Soundtex |
System podwieszony pod ścianą akustyczna izolacja dźwiękowa 600x600 mm drewniana
| Materiał bazowy: | Ekologiczne płyty MDF/HDF |
|---|---|
| Skończ.: | Fornir / Melamina / Melamina |
| Wielkość: | Standardowe 600*600mm |
Ekologicznie przyjazne akustyczne drewniane panele sztabkowe wchłaniające dźwięk 2400 mm E0
| Pochłanianie dźwięku: | 0,85 NRC |
|---|---|
| Środowiskowe: | Klasa E0 |
| Gwarancja: | 2 lata |
0.7 NRC Mikroporforowane akustyczne drewniane panele ścienne Wchłanianie dźwięku i dekoracja
| Rodzaj: | Mikroperforowany panel akustyczny |
|---|---|
| Wielkość: | 600/1200*600/1200/2400 mm |
| Gęstość: | 12/15/18mm lub inne |
Modern Style Veneer Akustyczne Perforated Panelów drewnianych do biura mieszkalnego
| Pochłanianie dźwięku: | 0,9 NRC |
|---|---|
| Ognioodporne: | Klasa A |
| Materiał: | MDF/MGO klasy A/Drewno lite |
12mm 15mm 18mm Mikro Perforated Perforated Wooden Akustyczne Panele ścienne Modern Style
| Materiał: | Płyta MDF/MGO klasy A |
|---|---|
| Wielkość: | Szer. 600*Dł. 600/1200/2400*Gł. 12/15/18 mm |
| Skończ.: | Fornir/Melamina/HPL ognioodporny/Farba PU |
Zmniejszyć echa i zwiększyć akustyczne drewniane panele akustyczne dla szpitali
| Materiały podstawowe: | Włókno wełniane/Cement nieorganiczny |
|---|---|
| Skończ.: | Kolor naturalny/Kolor malarski |
| Wielkość: | Szer. 600/1200*Dł. 600/1200/2400*Gł. 15/20/25 mm |
Okrągła struktura otworu Akustyczne perforowane panele drewniane 2400mm 0,9NRC CE FSC
| Szczegóły pakowania: | W600mm*L1200mm*T 15mm: 6 sztuk w opakowaniu, rozmiar pojedynczego opakowania to W615m*L1240mm*T130mm |
|---|---|
| Czas dostawy: | 2 tygodnie |
| Zasady płatności: | TT: 50% depozytu Saldo przed wysyłką |
Wysokie NRC MDF Akustyczne drewniane panele słotowe, Biurowe słotowe drewniane panele akustyczne
| Pochłanianie dźwięku: | 0,85 NRC |
|---|---|
| Materiał: | 9mm włókno poliestrowe + 12mm płyta MDF |
| Wielkość: | Szer. 600*Dł. 2400*Gł. 21 mm |

