-
Płyty drewniane akustyczne
-
Płyty akustyczne z drewna
-
Płyty drewniane akustyczne z perforacjami
-
Mikroperforowane panele akustyczne
-
Płyty akustyczne z rynsztwami
-
Artystyczne panele akustyczne
-
Płyty sufitowe z drewna akustyczne
-
Panele ścienne dekoracyjne 3D
-
Płyty ścienne laminowane
-
Płyty akustyczne z tkaniny
-
Płyty akustyczne drewniane
-
Poliestrowe panele akustyczne
-
Matka przeciwdźwiękowa
-
Stoiska akustyczna
-
Płyty akustyczne z wełny drewnianej
Płyty akustyczne do izolacji akustycznej i dekoracji wnętrz
| Nazwa: | Art Acoustic Wall |
|---|---|
| Materiał: | MDF/MGO klasy A/Drewno lite |
| Wielkość: | Szer. 600/1200*Dł. 600/1200/2400*Gł. 12/15 mm |
Podwieszone akustyczne płyty sufitowe Systemy sufitowe pochłaniające dźwięk grubość 12 mm
| Wydajność akustyczna: | Wysoki |
|---|---|
| Materiał: | Drewno |
| Zastosowanie: | Komercyjne, Edukacyjne, Mieszkaniowe |
Mdf Ceiling System Soundproof Wood Panels Fireproof and Waterproof Panels
| Base materiall: | Wood |
|---|---|
| Environmental Protection: | yes |
| MOQ: | 50PCS |
Naturalny / farbowy kolor Akustyczne płyty z wełny drewnianej Długotrwała izolacja akustyczna
| Materiały podstawowe: | Włókno wełniane/Cement nieorganiczny |
|---|---|
| Skończ.: | Kolor naturalny/Kolor malarski |
| Wielkość: | Szer. 600/1200*Dł. 600/1200/2400*Gł. 15/20/25 mm |
Odporność na uderzenia Akustyczne panele z wełny drewnianej 15 mm 20 mm 25 mm grubość
| Materiały podstawowe: | Włókno wełniane/Cement nieorganiczny |
|---|---|
| Skończ.: | Kolor naturalny/Kolor malarski |
| Wielkość: | Szer. 600/1200*Dł. 600/1200/2400*Gł. 15/20/25 mm |
Absorpcja dźwięku Akustyczny drewniany panel ścienny na czarnym filcie 0,85 NRC
| Materiał bazowy: | Czarny HDF |
|---|---|
| Skończ.: | Fornir |
| Wracaj.: | Czarny PET |
Panele akustyczne z drewna do ścian i sufitów 600x2400mm
| Pochłanianie dźwięku: | 0,85 NRC |
|---|---|
| Materiał: | MDF + włókno poliestrowe |
| Wielkość: | Szer. 600*Dł. 2400*Gł. 21 mm |
Dekoracja wnętrz Płytki sufitowe drewniane akustyczne Płaska powierzchnia Płytki sufitowe drewniane zawieszone
| Materiał bazowy: | Ekologiczne płyty MDF/HDF |
|---|---|
| Skończ.: | Fornir / Melamina / Melamina |
| Wielkość: | Standardowe 600*600mm |
Sprzedaż hurtowa Panele akustyczne z wełny drewnianej, Płyty absorpcyjne dźwięku z wełny drewnianej 0,9 NRC
| Materiały podstawowe: | Włókno wełniane/Cement nieorganiczny |
|---|---|
| Skończ.: | Kolor naturalny/Kolor malarski |
| Wielkość: | Szer. 600/1200*Dł. 600/1200/2400*Gł. 15/20/25 mm |
12 mm grubości Akustyczne drewniane płyty sufitowe Absorbujące hałas płytki sufitowe płaska krawędź
| Materiał bazowy: | Ekologiczne płyty MDF/HDF |
|---|---|
| Skończ.: | Fornir / Melamina / Melamina |
| Wielkość: | Standardowe 600*600mm |

