-
Płyty drewniane akustyczne
-
Płyty akustyczne z drewna
-
Płyty drewniane akustyczne z perforacjami
-
Mikroperforowane panele akustyczne
-
Płyty akustyczne z rynsztwami
-
Artystyczne panele akustyczne
-
Płyty sufitowe z drewna akustyczne
-
Panele ścienne dekoracyjne 3D
-
Płyty ścienne laminowane
-
Płyty akustyczne z tkaniny
-
Płyty akustyczne drewniane
-
Poliestrowe panele akustyczne
-
Matka przeciwdźwiękowa
-
Stoiska akustyczna
-
Płyty akustyczne z wełny drewnianej
Optymalizacja wydajności akustycznej
| nazwisko: | Panel akustyczny z włókna drzewnego MDF z rowkami |
|---|---|
| Materiał podstawowy: | Płyta MDF ognioodporna/ Standardowa płyta MDF/ Płyta klasy A |
| Wykończenie powierzchni: | Fornir / Melamina / HPL |
Mikroperforowane panele akustyczne wchłaniania dźwięku, arkusze wchłaniania dźwięku 600x600 600x1200
| Rodzaj: | Mikroperforowany panel akustyczny |
|---|---|
| Wielkość: | 600/1200*600/1200/2400 mm |
| Gęstość: | 12/15/18mm lub inne |
Nadrzędne panele akustyczne do izolacji dźwiękowej i poprawy stylu
| Nazwa: | Art Acoustic Wall |
|---|---|
| Materiał: | MDF/MGO klasy A/Drewno lite |
| Wielkość: | Szer. 600/1200*Dł. 600/1200/2400*Gł. 12/15 mm |
Odkryj Cichy Luksus z Panelami Drewnianymi Perforowanymi Winego dla Dźwięku
| nazwisko: | Panel akustyczny z włókna drzewnego MDF z rowkami |
|---|---|
| Materiał podstawowy: | Płyta MDF ognioodporna/ Standardowa płyta MDF/ Płyta klasy A |
| Wykończenie powierzchni: | Fornir / Melamina / HPL |
Masywne drewno QRD Akustyczne panele dyfuzyjne PU Malowanie Finish Naturalne drewno
| Materiał bazowy: | Solidne drewno |
|---|---|
| Wielkość: | Szer. 100*Dł. 2400*Gł. 25mm |
| Rodzaj: | Dyfuzor akustyczny |
Akustyczne panele sztuki dla lepszej kontroli hałasu i stylowych wnętrz
| Nazwa: | Art Acoustic Wall |
|---|---|
| Materiał: | MDF/MGO klasy A/Drewno lite |
| Wielkość: | Szer. 600/1200*Dł. 600/1200/2400*Gł. 12/15 mm |
Transform Interiors Wysokiej wydajności akustyczne płyty rowu ognioodporny MDF
| nazwisko: | Panel akustyczny z włókna drzewnego MDF z rowkami |
|---|---|
| Materiał podstawowy: | Płyta MDF ognioodporna/ Standardowa płyta MDF/ Płyta klasy A |
| Wykończenie powierzchni: | Fornir / Melamina / HPL |
100 mm grube drewniane panele dyfuzory akustyczne E1 dla jasności dźwięku
| Materiał bazowy: | Drewno lite gumowe/Drewno sosnowe/HDF |
|---|---|
| Wielkość: | Szer. 600*Dł. 600*Gł. 100mm |
| Rodzaj: | Drewniany dyfuzor seria WD |
Zastosowalne wykończenie drewna Akustyczne panele dyfuzyjne 250 mm grubości dla ścian
| Materiał bazowy: | Drewno lite gumowe/Drewno sosnowe/HDF |
|---|---|
| Wielkość: | Szer. 600*Dł. 1200*Gł. 250mm |
| Rodzaj: | Drewniany dyfuzor seria WD |
Wysokiej klasy rowkowane panele akustyczne ścienne z odpornością ogniową do nowoczesnych wnętrz
| nazwisko: | Panel akustyczny z włókna drzewnego MDF z rowkami |
|---|---|
| Materiał podstawowy: | Płyta MDF ognioodporna/ Standardowa płyta MDF/ Płyta klasy A |
| Wykończenie powierzchni: | Fornir / Melamina / HPL |

