-
Płyty drewniane akustyczne
-
Płyty akustyczne z drewna
-
Płyty drewniane akustyczne z perforacjami
-
Mikroperforowane panele akustyczne
-
Płyty akustyczne z rynsztwami
-
Artystyczne panele akustyczne
-
Płyty sufitowe z drewna akustyczne
-
Panele ścienne dekoracyjne 3D
-
Płyty ścienne laminowane
-
Płyty akustyczne z tkaniny
-
Płyty akustyczne drewniane
-
Poliestrowe panele akustyczne
-
Matka przeciwdźwiękowa
-
Stoiska akustyczna
-
Płyty akustyczne z wełny drewnianej
Mikroporforowane drewniane panele akustyczne Dekoracja wnętrz dla sufitu i ściany
| Rodzaj: | Mikroperforowane drewniane panele akustyczne Dekoracja wnętrz Sufit i ściana |
|---|---|
| Wielkość: | 600/1200*600/1200/2400 mm |
| Gęstość: | 12/15/18mm lub inne |
Płyty akustyczne z drewnianych włókien MDF z rzutami Klasyczny projekt Absorpcja dźwięku 2440 mm
| nazwisko: | Panel akustyczny z włókna drzewnego MDF z rowkami |
|---|---|
| Materiał podstawowy: | Płyta MDF ognioodporna/ Standardowa płyta MDF/ Płyta klasy A |
| Skończ.: | Fornir / Melamina / HPL |
Mikroperforowane akustyczne panele ścienne z drewna, dekoracyjne panele dźwiękoodporne 0,65 NRC
| Rodzaj: | Mikroperforowany panel akustyczny |
|---|---|
| Wielkość: | 600/1200*600/1200/2400 mm |
| Gęstość: | 12/15/18mm lub inne |
Wnętrze sali konferencyjnej Panele akustyczne drewniane z rzutami Panele ścienne drewniane Absorpcja dźwięku
| nazwisko: | Panel akustyczny z drewna MDF rowkowanego Wnętrze sali muzycznej Panel ścienny z drewna |
|---|---|
| Materiał bazowy: | Płyta MDF ognioodporna/ Standardowa płyta MDF/ Płyta klasy A |
| Wykończenie powierzchni: | Fornir / Melamina / HPL |
Mikroperforowane panele akustyczne wchłaniania dźwięku dla średnich do niskich częstotliwości
| Rodzaj: | Mikroperforowany panel akustyczny |
|---|---|
| Wielkość: | 600/1200*600/1200/2400 mm |
| Gęstość: | 12/15/18mm lub inne |
Ekologicznie przyjazne mikro-perforowane panele akustyczne 15 mm 18 mm do sufitu i ściany
| Rodzaj: | Mikroperforowany panel akustyczny |
|---|---|
| Wielkość: | 600/1200*600/1200/2400 mm |
| Gęstość: | 12/15/18mm lub inne |
Dekoracja wnętrza Perforated Acoustic Panels For Public Office Ceiling Installation
| Materiał bazowy: | Ekologiczne płyty MDF/HDF |
|---|---|
| Skończ.: | Fornir / Melamina / Melamina |
| Wielkość: | Standardowe 600*600mm |
Zarządzanie hałasem Innowacyjne artystyczne panele akustyczne z różnymi modelami 2400mm
| Pochłanianie dźwięku: | 0,8 NRC |
|---|---|
| Środowiskowe: | Klasa E1 |
| Materiał: | Płyta MGO klasy A, MDF, HDF, MDF przyjazny dla środowiska sosnowego |
Wyższa odporność dźwiękowa akustyczna mikro-perforowane panele fałdowane lub melaminowe wykończenie
| Pochłanianie dźwięku: | 0,8 NRC |
|---|---|
| Materiał: | MDF/MGO klasy A/Drewno lite |
| Wielkość: | Szer. 590/1200*Dł. 590/1200/2420*Gł. 15/18 mm |
Artystyczne drewniane płyty akustyczne z płytami sztabkowymi
| Pochłanianie dźwięku: | 0,85 NRC |
|---|---|
| Materiał: | 9mm włókno poliestrowe + 12mm płyta MDF |
| Wielkość: | Szer. 600*Dł. 2400*Gł. 21 mm |

