-
Płyty drewniane akustyczne
-
Płyty akustyczne z drewna
-
Płyty drewniane akustyczne z perforacjami
-
Mikroperforowane panele akustyczne
-
Płyty akustyczne z rynsztwami
-
Artystyczne panele akustyczne
-
Płyty sufitowe z drewna akustyczne
-
Panele ścienne dekoracyjne 3D
-
Płyty ścienne laminowane
-
Płyty akustyczne z tkaniny
-
Płyty akustyczne drewniane
-
Poliestrowe panele akustyczne
-
Matka przeciwdźwiękowa
-
Stoiska akustyczna
-
Płyty akustyczne z wełny drewnianej
Płyty akustyczne z drewna o dużej gęstości do nowoczesnych pomieszczeń, łatwe w montażu
| Pochłanianie dźwięku: | 0,85 NRC |
|---|---|
| Materiał: | 9mm włókno poliestrowe + 12mm płyta MDF |
| Wielkość: | Szer. 600*Dł. 2400*Gł. 21 mm |
Stylowe panele akustyczne dla poprawy dźwięku i wnętrza
| Nazwa: | Art Acoustic Wall |
|---|---|
| Materiał: | MDF/MGO klasy A/Drewno lite |
| Wielkość: | Szer. 600/1200*Dł. 600/1200/2400*Gł. 12/15 mm |
Wysokiej jakości panele akustyczne do absorpcji dźwięku i estetycznego projektowania
| Nazwa: | Art Acoustic Wall |
|---|---|
| Materiał: | MDF/MGO klasy A/Drewno lite |
| Wielkość: | Szer. 600/1200*Dł. 600/1200/2400*Gł. 12/15 mm |
Mikroporforowany panel akustyczny zaawansowana izolacja akustyczna z dostosowalnymi wykończeniami
| Pochłanianie dźwięku: | 0,8 NRC |
|---|---|
| Materiał: | MDF |
| Wielkość: | W600/1200*L600/1200/2400*T15/18 mm |
Panel akustyczny z wysokiej NRC z drewna z nowoczesnym estetycznym oddziałem dla komercyjnych wnętrz
| Sound Absorption: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
| Size: | W600*L2400*T21mm |
Popraw równowagę wizualną i akustyczną dzięki panelom Winego Groove w przestrzeniach publicznych
| nazwisko: | Panel akustyczny z włókna drzewnego MDF z rowkami |
|---|---|
| Materiał podstawowy: | Płyta MDF ognioodporna/ Standardowa płyta MDF/ Płyta klasy A |
| Wykończenie powierzchni: | Fornir / Melamina / HPL |
Doświadcz naturalnej estetyki i doskonałej akustyki drewnianych paneli rowkowych
| nazwisko: | Panel akustyczny z włókna drzewnego MDF z rowkami |
|---|---|
| Materiał podstawowy: | Płyta MDF ognioodporna/ Standardowa płyta MDF/ Płyta klasy A |
| Wykończenie powierzchni: | Fornir / Melamina / HPL |
Architektoniczne panele akustyczne dla przejrzystości dźwięku i harmonii designu
| nazwisko: | Panel akustyczny z włókna drzewnego MDF z rowkami |
|---|---|
| Materiał podstawowy: | Płyta MDF ognioodporna/ Standardowa płyta MDF/ Płyta klasy A |
| Wykończenie powierzchni: | Fornir / Melamina / HPL |
Profesjonalna kontrola akustyczna z panelami Winego Linear Grooved do zastosowań uniwersalnych
| nazwisko: | Panel akustyczny z włókna drzewnego MDF z rowkami |
|---|---|
| Materiał podstawowy: | Płyta MDF ognioodporna/ Standardowa płyta MDF/ Płyta klasy A |
| Wykończenie powierzchni: | Fornir / Melamina / HPL |
Stwórz inteligentne dźwięki ekologiczne panele akustyczne Winego
| nazwisko: | Panel akustyczny z włókna drzewnego MDF z rowkami |
|---|---|
| Materiał podstawowy: | Płyta MDF ognioodporna/ Standardowa płyta MDF/ Płyta klasy A |
| Wykończenie powierzchni: | Fornir / Melamina / HPL |

