-
Płyty drewniane akustyczne
-
Płyty akustyczne z drewna
-
Płyty drewniane akustyczne z perforacjami
-
Mikroperforowane panele akustyczne
-
Płyty akustyczne z rynsztwami
-
Artystyczne panele akustyczne
-
Płyty sufitowe z drewna akustyczne
-
Panele ścienne dekoracyjne 3D
-
Płyty ścienne laminowane
-
Płyty akustyczne z tkaniny
-
Płyty akustyczne drewniane
-
Poliestrowe panele akustyczne
-
Matka przeciwdźwiękowa
-
Stoiska akustyczna
-
Płyty akustyczne z wełny drewnianej
Elegantne drewniane płyty akustyczne funkcjonalne i artystyczne wchłanianie dźwięku
| Pochłanianie dźwięku: | 0,85 NRC |
|---|---|
| Materiał: | 9mm włókno poliestrowe + 12mm płyta MDF |
| Wielkość: | Szer. 600*Dł. 2400*Gł. 21 mm |
Elegantne drewniane płyty akustyczne z teksturą ziarna drewna do salonu
| Pochłanianie dźwięku: | 0,85 NRC |
|---|---|
| Materiał: | 9mm włókno poliestrowe + 12mm płyta MDF |
| Wielkość: | Szer. 600*Dł. 2400*Gł. 21 mm |
Zwiększ akustykę w teatrze za pomocą zarysowanego panelu akustycznego dla lepszej jasności dźwięku
| Name: | Grooved MDF Wood Fiber Acoustic Panel |
|---|---|
| Base material: | Fire Retardand MDF/ Standard MDF / A GRADE BOARDE |
| Surface finish: | Veneer / Melamine / HPL |
Panel akustyczny o wysokim NRC dla skutecznego wchłaniania dźwięku w kinach
| Name: | Grooved MDF Wood Fiber Acoustic Panel |
|---|---|
| Base material: | Fire Retardand MDF/ Standard MDF / A GRADE BOARDE |
| Surface finish: | Veneer / Melamine / HPL |
Ekologiczny i stylowy paneł akustyczny z rzęsami do teatru w kościele
| Name: | Grooved MDF Wood Fiber Acoustic Panel |
|---|---|
| Base material: | Fire Retardand MDF/ Standard MDF / A GRADE BOARDE |
| Surface finish: | Veneer / Melamine / HPL |
Różne wykończenie i model do wyboru zarysowany panel akustyczny do ściany konferencyjnej
| nazwisko: | Panel akustyczny z włókna drzewnego MDF z rowkami |
|---|---|
| Base material: | Fire Retardand MDF/ Standard MDF / A GRADE BOARDE |
| Wykończenie powierzchni: | Fornir / Melamina / HPL |
Absorpcja dźwięku E1 Panele akustyczne Garde z zarysami z homologacją CE FSC Francja A+
| nazwisko: | panel akustyczny rowkowany |
|---|---|
| Skończ.: | Fornir/Melamina/HPL Ognioodporne |
| Wielkość: | Szerokość 133 mm * 2440/3000 mm * grubość 12/15/18 mm Szerokość 197 mm * 2440/3000 mm * grubość 12/1 |
Super Micro Perforated Acoustic Panels Płyty MDF Redukcja hałasu 0,8 NRC
| Rodzaj: | Mikroperforowany panel akustyczny |
|---|---|
| Wielkość: | 600/1200*600/1200/2400 mm |
| Gęstość: | 12/15/18mm lub inne |
Płyty akustyczne z drewna dla harmonijnych wnętrz
| Materiał: | 9mm włókno poliestrowe + 12mm płyta MDF |
|---|---|
| Wielkość: | Szer. 600*Dł. 2400*Gł. 21 mm |
| Skończ.: | Fornir/melamina Pokryta z trzech stron |
Ekologiczne i stylowe drewniane panele akustyczne do sal konferencyjnych
| Pochłanianie dźwięku: | 0,85 NRC |
|---|---|
| Materiał: | 9mm włókno poliestrowe + 12mm płyta MDF |
| Wielkość: | Szer. 600*Dł. 2400*Gł. 21 mm |

