-
Płyty drewniane akustyczne
-
Płyty akustyczne z drewna
-
Płyty drewniane akustyczne z perforacjami
-
Mikroperforowane panele akustyczne
-
Płyty akustyczne z rynsztwami
-
Artystyczne panele akustyczne
-
Płyty sufitowe z drewna akustyczne
-
Panele ścienne dekoracyjne 3D
-
Płyty ścienne laminowane
-
Płyty akustyczne z tkaniny
-
Płyty akustyczne drewniane
-
Poliestrowe panele akustyczne
-
Matka przeciwdźwiękowa
-
Stoiska akustyczna
-
Płyty akustyczne z wełny drewnianej
Premium Art Acoustic Panels dla kontroli dźwięku i elegancji wnętrza
| nazwisko: | Art Acoustic Wall |
|---|---|
| Material: | MDF/A grade MGO/Solid wood |
| Size: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15mm |
Panele akustyczne dla optymalnej jakości dźwięku i efektu wizualnego
| Name: | Art acoustic panel |
|---|---|
| Materiał: | MDF/MGO klasy A/Drewno lite |
| Wielkość: | Szer. 600/1200*Dł. 600/1200/2400*Gł. 12/15 mm |
Najwyższej klasy akustyczne panele dla doskonałej absorpcji dźwięku i stylowej dekoracji
| Nazwa: | Art Acoustic Wall |
|---|---|
| Materiał: | MDF/MGO klasy A/Drewno lite |
| Wielkość: | Szer. 600/1200*Dł. 600/1200/2400*Gł. 12/15 mm |
Ultra-absorbujący, super-mikro-perforowany panel akustyczny dla środowiska wolnego od hałasu
| Nazwa: | Mikro-perforowany panel akustyczny ART |
|---|---|
| Materiał: | MDF/MGO klasy A/Drewno lite |
| Wielkość: | Szer. 600/1200*Dł. 600/1200/2400*Gł. 12/15 mm |
Luksusowy panel akustyczny z super mikroporforacją dla wysokiej klasy wnętrz
| Nazwa: | Mikro-perforowany panel akustyczny ART |
|---|---|
| Materiał: | MDF/MGO klasy A/Drewno lite |
| Wielkość: | Szer. 600/1200*Dł. 600/1200/2400*Gł. 12/15 mm |
Super-mikro-perforowany panel akustyczny dla absorpcji dźwięku i luksusowej atrakcyjności
| Nazwa: | Mikro-perforowany panel akustyczny ART |
|---|---|
| Materiał: | MDF/MGO klasy A/Drewno lite |
| Wielkość: | Szer. 600/1200*Dł. 600/1200/2400*Gł. 12/15 mm |
Stwórz doświadczenie wolne od hałasu przy użyciu Winego Grooved Panels for Multifunctional Spaces
| nazwisko: | Panel akustyczny z włókna drzewnego MDF z rowkami |
|---|---|
| Materiał podstawowy: | Płyta MDF ognioodporna/ Standardowa płyta MDF/ Płyta klasy A |
| Wykończenie powierzchni: | Fornir / Melamina / HPL |
Równowaga stylu i ciszy z Winego Grooved Panelów ściennych dla przestrzeni kulturalnych
| nazwisko: | Panel akustyczny z włókna drzewnego MDF z rowkami |
|---|---|
| Materiał podstawowy: | Płyta MDF ognioodporna/ Standardowa płyta MDF/ Płyta klasy A |
| Wykończenie powierzchni: | Fornir / Melamina / HPL |
Osiągnięcie czystych krajobrazów dźwiękowych
| nazwisko: | Panel akustyczny z włókna drzewnego MDF z rowkami |
|---|---|
| Materiał podstawowy: | Płyta MDF ognioodporna/ Standardowa płyta MDF/ Płyta klasy A |
| Wykończenie powierzchni: | Fornir / Melamina / HPL |
Skuteczna kontrola echa Panele Winego z rowkami i szczelinami dla cichych i przejrzystych wnętrz
| nazwisko: | Panel akustyczny z włókna drzewnego MDF z rowkami |
|---|---|
| Materiał podstawowy: | Płyta MDF ognioodporna/ Standardowa płyta MDF/ Płyta klasy A |
| Wykończenie powierzchni: | Fornir / Melamina / HPL |

