-
Płyty drewniane akustyczne
-
Płyty akustyczne z drewna
-
Płyty drewniane akustyczne z perforacjami
-
Mikroperforowane panele akustyczne
-
Płyty akustyczne z rynsztwami
-
Artystyczne panele akustyczne
-
Płyty sufitowe z drewna akustyczne
-
Panele ścienne dekoracyjne 3D
-
Płyty ścienne laminowane
-
Płyty akustyczne z tkaniny
-
Płyty akustyczne drewniane
-
Poliestrowe panele akustyczne
-
Matka przeciwdźwiękowa
-
Stoiska akustyczna
-
Płyty akustyczne z wełny drewnianej
12mm 15mm Dekoracyjne akustyczne artystyczne panele dźwiękowe dla sufitów i ścian wysoki NRC
| Pochłanianie dźwięku: | 0,8 NRC |
|---|---|
| Środowiskowe: | Klasa E1 |
| Materiał: | MDF/MGO klasy A/Drewno lite |
Absorpcja dźwięku Mikroporforowany panel akustyczny Ekologiczne i stylowe wykończenia
| Pochłanianie dźwięku: | 0,8 NRC |
|---|---|
| Materiał: | MDF/MGO klasy A/Drewno lite |
| Wielkość: | Szer. 590/1200*Dł. 590/1200/2420*Gł. 15/18 mm |
0.85 NRC Płyty akustyczne z drewna melaminowe Wykończenie wysokiej gęstości do dekoracji szkoły
| Pochłanianie dźwięku: | 0,85 NRC |
|---|---|
| Materiał: | 9mm włókno poliestrowe + 12mm płyta MDF |
| Wielkość: | Szer. 600*Dł. 2400/3000*Gł. 21 mm |
Ekologiczny drewniany płyta akustyczna wytrzymała i stylowa konstrukcja akustyczna
| Pochłanianie dźwięku: | 0,85 NRC |
|---|---|
| Materiał: | 9mm włókno poliestrowe + 12mm płyta MDF |
| Wielkość: | Szer. 600*Dł. 2400*Gł. 21 mm |
Wysokiej wydajności drewniany płyta akustyczna wyrafinowana i estetyczna akustyczna modernizacja
| Pochłanianie dźwięku: | 0,85 NRC |
|---|---|
| Materiał: | 9mm włókno poliestrowe + 12mm płyta MDF |
| Wielkość: | Szer. 600*Dł. 2400*Gł. 21 mm |
Mikroporforowane panele akustyczne 15mm 18mm, płytki akustyczne Absorpcja dźwięku
| Rodzaj: | Mikroperforowany panel akustyczny |
|---|---|
| Wielkość: | 600/1200*600/1200/2400 mm |
| Gęstość: | 12/15/18mm lub inne |
0.8 NRC Artystyczne Panele Akustyczne Drzewo przyjazne dla środowiska dla nowoczesnej dekoracji domu
| Pochłanianie dźwięku: | 0,8 NRC |
|---|---|
| Środowiskowe: | Klasa E1 |
| Materiał: | MDF/MGO klasy A/Drewno lite |
Premium Wood Slat Acoustic Panel - Stylowe rozwiązanie akustyczne dla nowoczesnych wnętrz
| Materiał: | 9mm włókno poliestrowe + 12mm płyta MDF |
|---|---|
| Wielkość: | Szer. 600*Dł. 2400*Gł. 21 mm |
| Skończ.: | Fornir/melamina Pokryta z trzech stron |
Różnorodne kolory i zrównoważony kanałowy panel akustyczny dla przestrzeni edukacyjnych
| Name: | Grooved MDF Wood Fiber Acoustic Panel |
|---|---|
| Base material: | Fire Retardand MDF/ Standard MDF / A GRADE BOARDE |
| Surface finish: | Veneer / Melamine / HPL |
Udoskonalenie akustyki dzięki panelom rowkowanym Winego dla środowisk dźwiękowych premium
| nazwisko: | Panel akustyczny z włókna drzewnego MDF z rowkami |
|---|---|
| Materiał podstawowy: | Płyta MDF ognioodporna/ Standardowa płyta MDF/ Płyta klasy A |
| Wykończenie powierzchni: | Fornir / Melamina / HPL |

