-
Płyty drewniane akustyczne
-
Płyty akustyczne z drewna
-
Płyty drewniane akustyczne z perforacjami
-
Mikroperforowane panele akustyczne
-
Płyty akustyczne z rynsztwami
-
Artystyczne panele akustyczne
-
Płyty sufitowe z drewna akustyczne
-
Panele ścienne dekoracyjne 3D
-
Płyty ścienne laminowane
-
Płyty akustyczne z tkaniny
-
Płyty akustyczne drewniane
-
Poliestrowe panele akustyczne
-
Matka przeciwdźwiękowa
-
Stoiska akustyczna
-
Płyty akustyczne z wełny drewnianej
Dekoracyjne i funkcjonalne drewniane panele akustyczne do dekoracji restauracji
| Pochłanianie dźwięku: | 0,85 NRC |
|---|---|
| Materiał: | 9mm włókno poliestrowe + 12mm płyta MDF |
| Wielkość: | Szer. 600*Dł. 2400*Gł. 21 mm |
Artystyczny projekt i estetyka zarysowany panel akustyczny dla sal konferencyjnych
| Name: | Grooved MDF Wood Fiber Acoustic Panel |
|---|---|
| Base material: | Fire Retardand MDF/ Standard MDF / A GRADE BOARDE |
| Surface finish: | Veneer / Melamine / HPL |
Zastosowalne opcje projektowania Rębkowany panel akustyczny dla wszechstronnych zastosowań
| Name: | Grooved MDF Wood Fiber Acoustic Panel |
|---|---|
| Base material: | Fire Retardand MDF/ Standard MDF / A GRADE BOARDE |
| Surface finish: | Veneer / Melamine / HPL |
Noise Reduction Wood Slat Acoustic Panel For Studios And Theaters Wall And Ceiling
| Pochłanianie dźwięku: | 0,85 NRC |
|---|---|
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
| Size: | W600*L2400*T21mm |
Nowoczesny drewniany płyta akustyczna z PET feltrowy wsparcie dla ścian i sufitu
| Sound Absorption: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
| Size: | W600*L2400*T21mm |
Poprawa absorpcji dźwięku za pomocą skrzyżowanego panelu akustycznego dla studiów i teatrów
| Name: | Grooved MDF Wood Fiber Acoustic Panel |
|---|---|
| Base material: | Fire Retardand MDF/ Standard MDF / A GRADE BOARDE |
| Wykończenie powierzchni: | Fornir / Melamina / HPL |
Panel akustyczny o wysokim NRC z nowoczesną estetyką dla różnorodnych zastosowań
| Name: | Grooved MDF Wood Fiber Acoustic Panel |
|---|---|
| Materiał podstawowy: | Płyta MDF ognioodporna/ Standardowa płyta MDF/ Płyta klasy A |
| Surface finish: | Veneer / Melamine / HPL |
Współczesny drewniany płyta akustyczna innowacyjna i dostosowywalna
| Pochłanianie dźwięku: | 0,85 NRC |
|---|---|
| Materiał: | 9mm włókno poliestrowe + 12mm płyta MDF |
| Wielkość: | Szer. 600*Dł. 2400*Gł. 21 mm |
Premium z ekologicznym materiałem Panele akustyczne z drewna dla eleganckich przestrzeni
| Pochłanianie dźwięku: | 0,85 NRC |
|---|---|
| Materiał: | 9mm włókno poliestrowe + 12mm płyta MDF |
| Wielkość: | Szer. 600*Dł. 2400*Gł. 21 mm |
Różnorodny kolor do wyboru drewniane płyty akustyczne do ścian wewnętrznych
| Pochłanianie dźwięku: | 0,85 NRC |
|---|---|
| Materiał: | 9mm włókno poliestrowe + 12mm płyta MDF |
| Wielkość: | Szer. 600*Dł. 2400*Gł. 21 mm |

