-
Płyty drewniane akustyczne
-
Płyty akustyczne z drewna
-
Płyty drewniane akustyczne z perforacjami
-
Mikroperforowane panele akustyczne
-
Płyty akustyczne z rynsztwami
-
Artystyczne panele akustyczne
-
Płyty sufitowe z drewna akustyczne
-
Panele ścienne dekoracyjne 3D
-
Płyty ścienne laminowane
-
Płyty akustyczne z tkaniny
-
Płyty akustyczne drewniane
-
Poliestrowe panele akustyczne
-
Matka przeciwdźwiękowa
-
Stoiska akustyczna
-
Płyty akustyczne z wełny drewnianej
Systemy paneli Groove Winego, stworzone z myślą o komforcie akustycznym i stylowych wnętrzach
| nazwisko: | Panel akustyczny z włókna drzewnego MDF z rowkami |
|---|---|
| Materiał podstawowy: | Płyta MDF ognioodporna/ Standardowa płyta MDF/ Płyta klasy A |
| Wykończenie powierzchni: | Fornir / Melamina / HPL |
Artystyczne skrzyżowane panele akustyczne, MDF dźwięk absorbujący panele ścienne nowoczesny design
| nazwisko: | Panel akustyczny z włókna drzewnego MDF z rowkami |
|---|---|
| Materiał podstawowy: | Płyta MDF ognioodporna/ Standardowa płyta MDF/ Płyta klasy A |
| Wykończenie powierzchni: | Fornir / Melamina / HPL |
Nowoczesne płyty akustyczne z różnymi kolorami
| Nazwa: | Panel akustyczny z włókna drzewnego MDF z rowkami |
|---|---|
| Materiał podstawowy: | Płyta MDF ognioodporna/ Standardowa płyta MDF/ Płyta klasy A |
| Wykończenie powierzchni: | Fornir / Melamina / HPL |
Upięknij swoją przestrzeń eleganckimi i wydajnymi akustycznymi panelami sztuki
| Nazwa: | Art Acoustic Wall |
|---|---|
| Materiał: | MDF/MGO klasy A/Drewno lite |
| Wielkość: | Szer. 600/1200*Dł. 600/1200/2400*Gł. 12/15 mm |
Panel akustyczny z supermikroperforacją dla elitarnych środowisk akustycznych
| Nazwa: | Mikro-perforowany panel akustyczny ART |
|---|---|
| Materiał: | MDF/MGO klasy A/Drewno lite |
| Wielkość: | Szer. 600/1200*Dł. 600/1200/2400*Gł. 12/15 mm |
Mikroperforowany panel akustyczny - eleganckie rozwiązanie w zakresie redukcji hałasu
| Pochłanianie dźwięku: | 0,8 NRC |
|---|---|
| Materiał: | MDF |
| Wielkość: | W600/1200*L600/1200/2400*T15/18 mm |
Mikroporforowany panel akustyczny z rdzeniem aluminiowym i drewnianą folią / laminatem
| Sound Absorption: | 0.9 NRC |
|---|---|
| Material: | Honeycomb Aluminum |
| Size: | 600*1200 |
Artystyczne panele akustyczne do kontroli hałasu i poprawy estetyki
| Nazwa: | Art Acoustic Wall |
|---|---|
| Materiał: | MDF/MGO klasy A/Drewno lite |
| Wielkość: | Szer. 600/1200*Dł. 600/1200/2400*Gł. 12/15 mm |
Panele akustyczne do redukcji hałasu i kreatywnego projektowania wnętrz
| Nazwa: | Art Acoustic Wall |
|---|---|
| Materiał: | MDF/MGO klasy A/Drewno lite |
| Wielkość: | Szer. 600/1200*Dł. 600/1200/2400*Gł. 12/15 mm |
Premium Super Micro-perforated Acoustic Panel dla kontroli hałasu i nowoczesnych wnętrz
| Nazwa: | Mikro-perforowany panel akustyczny ART |
|---|---|
| Materiał: | MDF/MGO klasy A/Drewno lite |
| Wielkość: | Szer. 600/1200*Dł. 600/1200/2400*Gł. 12/15 mm |

