-
Płyty drewniane akustyczne
-
Płyty akustyczne z drewna
-
Płyty drewniane akustyczne z perforacjami
-
Mikroperforowane panele akustyczne
-
Płyty akustyczne z rynsztwami
-
Artystyczne panele akustyczne
-
Płyty sufitowe z drewna akustyczne
-
Panele ścienne dekoracyjne 3D
-
Płyty ścienne laminowane
-
Płyty akustyczne z tkaniny
-
Płyty akustyczne drewniane
-
Poliestrowe panele akustyczne
-
Matka przeciwdźwiękowa
-
Stoiska akustyczna
-
Płyty akustyczne z wełny drewnianej
Wysokiej wydajności przewiercona szyba akustyczna ognioodporna dla biur i sal konferencyjnych
| Materiał: | Standardowy MDF/Red Fire odporny na ogień MDF |
|---|---|
| Wielkość: | Szer. 600*Dł. 600/1200/2400*Gł. 12/15/18 mm |
| Skończ.: | Fornir |
Wysokiej klasy wybrukowane płyty ścienne z foliary do luksusowych wnętrz 2400 mm
| Base materiall: | MDF/Plywood |
|---|---|
| Size: | 1200*2400mm |
| Type: | 3D Wall Panel |
Artystyczny projekt i innowacje Panel akustyczny z wełny drewnianej do ściany centrum handlowego
| Materiały podstawowe: | Włókno wełniane/Cement nieorganiczny |
|---|---|
| Skończ.: | Kolor naturalny/Kolor malarski |
| Wielkość: | Szer. 600/1200*Dł. 600/1200/2400*Gł. 15/20/25 mm |
Wielekolorowy panel akustyczny z wełny drewnianej spełnia różne potrzeby estetyczne
| Materiały podstawowe: | Włókno wełniane/Cement nieorganiczny |
|---|---|
| Skończ.: | Kolor naturalny/Kolor malarski |
| Wielkość: | Szer. 600/1200*Dł. 600/1200/2400*Gł. 15/20/25 mm |
Działalność węglowa
| Materiały podstawowe: | Włókno wełniane/Cement nieorganiczny |
|---|---|
| Skończ.: | Kolor naturalny/Kolor malarski |
| Wielkość: | Szer. 600/1200*Dł. 600/1200/2400*Gł. 15/20/25 mm |
Ekologiczne panele akustyczne z wełny drewnianej z ozdobami NRC dla ścian sklepów i domów
| Materiały podstawowe: | Włókno wełniane/Cement nieorganiczny |
|---|---|
| Skończ.: | Kolor naturalny/Kolor malarski |
| Wielkość: | Szer. 600/1200*Dł. 600/1200/2400*Gł. 15/20/25 mm |
Zrównoważone i podlegające recyklingowi panele akustyczne z wełny drewnianej dla muzeów
| Materiały podstawowe: | Włókno wełniane/Cement nieorganiczny |
|---|---|
| Skończ.: | Kolor naturalny/Kolor malarski |
| Wielkość: | Szer. 600/1200*Dł. 600/1200/2400*Gł. 15/20/25 mm |
Wysokiej wydajności płyty akustyczne z wełny drewnianej lekkie i trwałe do ścian
| Materiały podstawowe: | Włókno wełniane/Cement nieorganiczny |
|---|---|
| Skończ.: | Kolor naturalny/Kolor malarski |
| Wielkość: | Szer. 600/1200*Dł. 600/1200/2400*Gł. 15/20/25 mm |
Połączyć estetyczne panelki akustyczne z wełny drewnianej z usługami OEM dla siłowni
| Materiały podstawowe: | Włókno wełniane/Cement nieorganiczny |
|---|---|
| Skończ.: | Kolor naturalny/Kolor malarski |
| Wielkość: | Szer. 600/1200*Dł. 600/1200/2400*Gł. 15/20/25 mm |
12 kolorystycznych i niestandardowych rozmiarów
| Materiały podstawowe: | Włókno wełniane/Cement nieorganiczny |
|---|---|
| Skończ.: | Kolor naturalny/Kolor malarski |
| Wielkość: | Szer. 600/1200*Dł. 600/1200/2400*Gł. 15/20/25 mm |

