-
Płyty drewniane akustyczne
-
Płyty akustyczne z drewna
-
Płyty drewniane akustyczne z perforacjami
-
Mikroperforowane panele akustyczne
-
Płyty akustyczne z rynsztwami
-
Artystyczne panele akustyczne
-
Płyty sufitowe z drewna akustyczne
-
Panele ścienne dekoracyjne 3D
-
Płyty ścienne laminowane
-
Płyty akustyczne z tkaniny
-
Płyty akustyczne drewniane
-
Poliestrowe panele akustyczne
-
Matka przeciwdźwiękowa
-
Stoiska akustyczna
-
Płyty akustyczne z wełny drewnianej
Hot Seal Wooden Slat Acoustic Panel Estetyka i akustyka ścian wewnętrznych
| Pochłanianie dźwięku: | 0,85 NRC |
|---|---|
| Materiał: | 9mm włókno poliestrowe + 12mm płyta MDF |
| Wielkość: | Szer. 600*Dł. 2400*Gł. 21 mm |
Zastosowanie różnych kształtów drewnianych płyt akustycznych w celu zaspokojenia potrzeb estetycznych
| Pochłanianie dźwięku: | 0,85 NRC |
|---|---|
| Materiał: | 9mm włókno poliestrowe + 12mm płyta MDF |
| Wielkość: | Szer. 600*Dł. 2400*Gł. 21 mm |
Nowoczesne drewniane panele akustyczne z różnymi kolorami
| Pochłanianie dźwięku: | 0,85 NRC |
|---|---|
| Materiał: | 9mm włókno poliestrowe + 12mm płyta MDF |
| Wielkość: | Szer. 600*Dł. 2400*Gł. 21 mm |
Specjalne dźwiękoszczelne płyty akustyczne z drewna macierzystego 21 mm grubość 0,85 NRC
| Pochłanianie dźwięku: | 0,85 NRC |
|---|---|
| Listwa: | Solidne drewno |
| Solidne drewno: | Dąb, Orzech, Wosk Biały Drewno |
Eleganckie dekoracyjne fałdy drewniane płyty akustyczne z płytki filcowej z oparciem 0,85NRC E0
| Pochłanianie dźwięku: | 0,85 NRC |
|---|---|
| Środowiskowe: | Klasa E0 |
| Materiał: | 9 mm włókna poliestrowe + 12 mm HDF |
Panele dyfuzyjne dźwięku klasy premium dla przejrzystych i zrównoważonych przestrzeni akustycznych
| Base materiall: | Rubber solide wood/Pine wood/HDF |
|---|---|
| Size: | W 300/600*L 2400*T 100mm |
| Type: | Wooden diffuser WD series |
Płyty akustyczne w studio nagrywania z rzutami Odporny na ogień 15 mm 18 mm 21 mm grubość
| nazwisko: | Panel akustyczny z rowkowanego drewna |
|---|---|
| Materiał podstawowy: | Płyta MDF ognioodporna/ Standardowa płyta MDF/ Płyta klasy A |
| Skończ.: | Fornir / Melamina / HPL |
Niestandardowe mikro-perforowane deski drewniane, ognioodporne płyty sufitowe z drewna
| Materiał: | Płyta MDF/MGO klasy A |
|---|---|
| Wielkość: | Szer. 600*Dł. 600/1200/2400*Gł. 12/15/18 mm |
| Skończ.: | Fornir/Melamina/HPL ognioodporny/Farba PU |
Elegantny drewniany fajer perforowany akustyczny panel do studiów i auditoriów
| Materiał: | Standardowy MDF/Red Fire odporny na ogień MDF |
|---|---|
| Wielkość: | Szer. 600*Dł. 600/1200/2400*Gł. 12/15/18 mm |
| Skończ.: | Fornir |
Stylowy wykończenie Perforated Panel Akustyczny Dla luksusowych hoteli Dekoracja akustyczna
| Materiał: | Standardowy MDF/Red Fire odporny na ogień MDF |
|---|---|
| Wielkość: | Szer. 600*Dł. 600/1200/2400*Gł. 12/15/18 mm |
| Skończ.: | Fornir |

