-
Płyty drewniane akustyczne
-
Płyty akustyczne z drewna
-
Płyty drewniane akustyczne z perforacjami
-
Mikroperforowane panele akustyczne
-
Płyty akustyczne z rynsztwami
-
Artystyczne panele akustyczne
-
Płyty sufitowe z drewna akustyczne
-
Panele ścienne dekoracyjne 3D
-
Płyty ścienne laminowane
-
Płyty akustyczne z tkaniny
-
Płyty akustyczne drewniane
-
Poliestrowe panele akustyczne
-
Matka przeciwdźwiękowa
-
Stoiska akustyczna
-
Płyty akustyczne z wełny drewnianej
Odporność na ogień i MDF Płyty akustyczne z rowkami Melamin do dekoracji ścian
| Materiał bazowy: | Ognioodporne i MDF |
|---|---|
| Skończ.: | Melamina |
| Rozmiar standardowy: | 133/197*2440mm standard inne dostosowane |
12 mm 15 mm Akustyczne Artystyczne Panele Absorbujące Dźwięk Redukcja hałasu Odporny na ogień
| Pochłanianie dźwięku: | 0,8 NRC |
|---|---|
| Materiał: | Płyta MGO klasy A, MDF, HDF, MDF przyjazny dla środowiska sosnowego |
| Wielkość: | Szer. 600/1200*Dł. 600/1200/2400*Gł. 12/15 mm |
0.95 NRC Płyty akustyczne do studio nagraniowego
| Pochłanianie dźwięku: | 0,95 NRC |
|---|---|
| Materiał: | Płyta MGO klasy A, MDF, HDF, MDF przyjazny dla środowiska sosnowego |
| Wielkość: | Szer. 600/1200*Dł. 600/1200/2400*Gł. 12/15 mm |
Dostosowalne panele akustyczne z wysokim NRC dla redukcji hałasu i stylu
| Pochłanianie dźwięku: | 0,8 NRC |
|---|---|
| Materiał: | Płyta MGO klasy A, MDF, HDF, MDF przyjazny dla środowiska sosnowego |
| Wielkość: | Szer. 600/1200*Dł. 600/1200/2400*Gł. 12/15 mm |
OEM Niskie emisje Artystyczne panele akustyczne Absorbujące dźwięk Materiały zrównoważone
| Środowiskowe: | Klasa E1 |
|---|---|
| Materiał: | Płyta MGO klasy A, MDF, HDF, MDF przyjazny dla środowiska sosnowego |
| Wielkość: | Szer. 600/1200*Dł. 600/1200/2400*Gł. 12/15 mm |
Wysokiej wydajności drewniane płyty z łupków do akustyki i estetyki
| Materiał: | 9mm włókno poliestrowe + 12mm płyta MDF |
|---|---|
| Wielkość: | Szer. 600*Dł. 2400*Gł. 21 mm |
| Skończ.: | Fornir/melamina Pokryta z trzech stron |
Płyty ścienne laminowane modularne z sklejki
| Materiał bazowy: | Sklejka przyjazna dla środowiska |
|---|---|
| Skończ.: | Laminat o wielu kolorach i słojach |
| Wielkość: | 200/400/600/800/1200*28000 mm |
Płyty akustyczne supermikroporforowane dekoracyjne drewna
| Rodzaj: | Super mikroperforowane drewniane panele akustyczne pochłaniające dźwięk |
|---|---|
| Wielkość: | 600/1200*600/1200/2400 mm |
| Gęstość: | 12/15/18mm lub inne |
Zindywidualizowane mikroperforowane panele akustyczne odporne na wilgoć 12 mm 15 mm 18 mm
| Materiał: | Płyta MDF/MGO klasy A |
|---|---|
| Wielkość: | Szer. 600*Dł. 600/1200/2400*Gł. 12/15/18 mm |
| Skończ.: | Fornir/Melamina/HPL ognioodporny/Farba PU |
15mm 18mm Super Micro Perforated Acoustic Panels Dekoracja wnętrza
| Pochłanianie dźwięku: | 0,8 NRC |
|---|---|
| Materiał: | MDF/MGO klasy A/Drewno lite |
| Wielkość: | Szer. 590/1200*Dł. 590/1200/2420*Gł. 15/18 mm |

