-
Płyty drewniane akustyczne
-
Płyty akustyczne z drewna
-
Płyty drewniane akustyczne z perforacjami
-
Mikroperforowane panele akustyczne
-
Płyty akustyczne z rynsztwami
-
Artystyczne panele akustyczne
-
Płyty sufitowe z drewna akustyczne
-
Panele ścienne dekoracyjne 3D
-
Płyty ścienne laminowane
-
Płyty akustyczne z tkaniny
-
Płyty akustyczne drewniane
-
Poliestrowe panele akustyczne
-
Matka przeciwdźwiękowa
-
Stoiska akustyczna
-
Płyty akustyczne z wełny drewnianej
0.85 Płyty dźwiękowe akustyczne do biura teatralnego, audytorium i kościoła
| nazwisko: | Panel akustyczny z włókna drzewnego MDF z rowkami |
|---|---|
| Materiał podstawowy: | Płyta MDF ognioodporna/ Standardowa płyta MDF/ Płyta klasy A |
| Wykończenie powierzchni: | Fornir / Melamina / HPL |
Stylowe wykończenie akustyczne z rowkowanymi panelami drewnianymi dla nowoczesnej architektury
| nazwisko: | Panel akustyczny z włókna drzewnego MDF z rowkami |
|---|---|
| Materiał podstawowy: | Płyta MDF ognioodporna/ Standardowa płyta MDF/ Płyta klasy A |
| Wykończenie powierzchni: | Fornir / Melamina / HPL |
Mikroporforowane panele akustyczne System pochłaniania dźwięku i dekoracji sufitu
| Materiał bazowy: | Ekologiczne płyty MDF/HDF |
|---|---|
| Skończ.: | Fornir / Melamina / Melamina |
| Wielkość: | Standardowe 600*600mm |
Nowoczesne mikroperforowane akustyczne panele ścienne z wykończeniem folianowym do sal konferencyjnych
| Pochłanianie dźwięku: | 0,8 NRC |
|---|---|
| Materiał: | Odporny na Red Fire MDF/standardowy MDF/ |
| Wielkość: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18 mm |
Płyty ścienne mikroferowane akustyczne do zastosowań ściennych w studiach
| Pochłanianie dźwięku: | 0,8 NRC |
|---|---|
| Materiał: | Odporny na Red Fire MDF/standardowy MDF/ |
| Wielkość: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18 mm |
15mm 18mm 21mm grube laminowane panele ścienne Dźwiękoodporność dla biura hotelowego
| nazwisko: | Panele ścienne laminowane |
|---|---|
| Materiał bazowy: | Płyta MDF ognioodporna/ Standardowa płyta MDF/ Płyta klasy A |
| Wykończenie powierzchni: | Fornir / Melamina / HPL |
Płyty akustyczne mikroperdorowane, izolacja akustyczna, dekoracyjny panel absorpcyjny dźwięku
| Szczegóły pakowania: | W1200mm*L2400mm*T 14mm: 2 sztuki w opakowaniu, rozmiar pojedynczego opakowania to W1220m*L2415mm*T40 |
|---|---|
| Czas dostawy: | 2 tygodnie |
| Zasady płatności: | TT: 50% depozytu Saldo przed wysyłką |
Płyty akustyczne z drewna naturalnego, pokryte warstwą fałdowaną, materiały HDF
| Pochłanianie dźwięku: | 0,85 NRC |
|---|---|
| Środowiskowe: | Klasa E0 |
| Materiał: | 9 mm włókna poliestrowe + 12 mm HDF |
Niestandardowa estetyka akustyczna Płyty ścienne z drewna melaminowe 600x2400mm
| Pochłanianie dźwięku: | 0,85 NRC |
|---|---|
| Środowiskowe: | Klasa E0 |
| Materiał: | 9 mm włókna poliestrowe + 12 mm HDF |
Dostosowalna estetyka Artystyczne panele akustyczne Wysoki NRC Do dekoracji sufitu
| Pochłanianie dźwięku: | 0,8 NRC |
|---|---|
| Środowiskowe: | Klasa E1 |
| Materiał: | Płyta MGO klasy A, MDF, HDF, MDF przyjazny dla środowiska sosnowego |

