-
Płyty drewniane akustyczne
-
Płyty akustyczne z drewna
-
Płyty drewniane akustyczne z perforacjami
-
Mikroperforowane panele akustyczne
-
Płyty akustyczne z rynsztwami
-
Artystyczne panele akustyczne
-
Płyty sufitowe z drewna akustyczne
-
Panele ścienne dekoracyjne 3D
-
Płyty ścienne laminowane
-
Płyty akustyczne z tkaniny
-
Płyty akustyczne drewniane
-
Poliestrowe panele akustyczne
-
Matka przeciwdźwiękowa
-
Stoiska akustyczna
-
Płyty akustyczne z wełny drewnianej
Niestandardowe artystyczne panele akustyczne, artystyczne panele dźwiękoodporne A stopnia odporne na ogień
| Szczegóły pakowania: | Usługa PALETA Z OCHRONĄ NAROŻNIKÓW LOGO dla dużego zamówienia |
|---|---|
| Czas dostawy: | 2 tygodnie |
| Zasady płatności: | TT: 50% depozytu Saldo przed wysyłką |
Stylowe drewniane panele akustyczne do redukcji hałasu i harmonii wizualnej
| Sound Absorption: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
| Size: | W600*L2400/3000*T21mm |
Funkcjonalne i stylowe drewniane panele akustyczne do optymalizacji dźwięku
| Pochłanianie dźwięku: | 0,85 NRC |
|---|---|
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
| Size: | W600*L2400/3000*T21mm |
Nowoczesne drewniane płyty akustyczne z łupkami melaminowymi wykończenie redukcja hałasu
| Sound Absorption: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Materiał: | 9mm włókno poliestrowe + 12mm płyta MDF |
| Size: | W600*L2400/3000*T21mm |
Płyty akustyczne z drewna dla zwiększonej absorpcji dźwięku i naturalnej estetyki
| Sound Absorption: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
| Size: | W600*L2400/3000*T21mm |
Dostosowywalne drewniane panele akustyczne do cichego i stylowego wnętrza
| Materiał: | 9mm włókno poliestrowe + 12mm płyta MDF |
|---|---|
| Wielkość: | Szer. 600*Dł. 2400*Gł. 21 mm |
| Skończ.: | Fornir/melamina Pokryta z trzech stron |
Panel akustyczny z drewna dla wyrafinowanego dźwięku i stylu
| Sound Absorption: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Materiał: | 9mm włókno poliestrowe + 12mm płyta MDF |
| Size: | W600*L2400/3000*T21mm |
Płyty akustyczne z drewna precyzyjnego dla efektywnego zarządzania hałasem i stylowych wnętrz
| Sound Absorption: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
| Size: | W600*L2400/3000*T21mm |
Wnętrze izolacja akustyczna, panele akustyczne 2440 mm z czerwonym ognioodpornym MDF
| Materiał bazowy: | Ognioodporne i MDF |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni: | Melamina |
| Rozmiar standardowy: | 133/197*2440mm standard inne dostosowane |
Płyty akustyczne z melaminy MDF 133x2440mm 197x2440mm do sufitu i ściany
| Materiał bazowy: | Ognioodporne i MDF |
|---|---|
| Skończ.: | Melamina |
| Rozmiar standardowy: | 133/197*2440mm standard inne dostosowane |

