-
Płyty drewniane akustyczne
-
Płyty akustyczne z drewna
-
Płyty drewniane akustyczne z perforacjami
-
Mikroperforowane panele akustyczne
-
Płyty akustyczne z rynsztwami
-
Artystyczne panele akustyczne
-
Płyty sufitowe z drewna akustyczne
-
Panele ścienne dekoracyjne 3D
-
Płyty ścienne laminowane
-
Płyty akustyczne z tkaniny
-
Płyty akustyczne drewniane
-
Poliestrowe panele akustyczne
-
Matka przeciwdźwiękowa
-
Stoiska akustyczna
-
Płyty akustyczne z wełny drewnianej
Zaawansowane panele akustyczne z drewna do projektowania i redukcji hałasu
| Materiał: | 9mm włókno poliestrowe + 12mm płyta MDF |
|---|---|
| Wielkość: | Szer. 600*Dł. 2400*Gł. 21 mm |
| Skończ.: | Fornir/melamina Pokryta z trzech stron |
Uniwersalne drewniane panele akustyczne do pomieszczeń mieszkalnych i komercyjnych
| Materiał: | 9mm włókno poliestrowe + 12mm płyta MDF |
|---|---|
| Wielkość: | Szer. 600*Dł. 2400*Gł. 21 mm |
| Skończ.: | Melamina Pokryta z trzech stron |
Nowoczesne drewniane panele akustyczne dla lepszej kontroli dźwięku i stylu
| Materiał: | 9mm włókno poliestrowe + 12mm płyta MDF |
|---|---|
| Wielkość: | Szer. 600*Dł. 2400*Gł. 21 mm |
| Skończ.: | Melamina Pokryta z trzech stron |
Zrównoważone drewniane panele akustyczne do poprawy dźwięku i dekoracji
| Materiał: | 9mm włókno poliestrowe + 12mm płyta MDF |
|---|---|
| Wielkość: | Szer. 600*Dł. 2400*Gł. 21 mm |
| Skończ.: | Melamina Pokryta z trzech stron |
Luksusowy drewniany płyta akustyczna Elegantne i wydajne rozwiązanie dźwiękowe
| Materiał: | 9mm włókno poliestrowe + 12mm płyta MDF |
|---|---|
| Wielkość: | Szer. 600*Dł. 2400*Gł. 21 mm |
| Skończ.: | Fornir/melamina Pokryta z trzech stron |
Płyty akustyczne z drewna do redukcji hałasu i harmonii wnętrz
| Pochłanianie dźwięku: | 0,85 NRC |
|---|---|
| Materiał: | 9mm włókno poliestrowe + 12mm płyta MDF |
| Size: | W600*L2400/3000*T21mm |
Wysokie NRC Panele akustyczne do efektywnej kontroli hałasu i uroku estetycznego
| Pochłanianie dźwięku: | 0,8 NRC |
|---|---|
| Materiał: | Płyta MGO klasy A, MDF, HDF, MDF przyjazny dla środowiska sosnowego |
| Wielkość: | Szer. 600/1200*Dł. 600/1200/2400*Gł. 12/15 mm |
Wysokiej jakości drewniany płyta akustyczna Stylne rozwiązanie akustyczne dla nowoczesnych przestrzeni
| Materiał: | 9mm włókno poliestrowe + 12mm płyta MDF |
|---|---|
| Wielkość: | Szer. 600*Dł. 2400*Gł. 21 mm |
| Skończ.: | Melamina Pokryta z trzech stron |
Eleganckie panele akustyczne z drewna do nowoczesnych wnętrz i zarządzania hałasem
| Sound Absorption: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
| Size: | W600*L2400/3000*T21mm |
Stylowe drewniane panele akustyczne do nowoczesnego wnętrza i sterowania dźwiękiem
| Sound Absorption: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Materiał: | 9mm włókno poliestrowe + 12mm płyta MDF |
| Size: | W600*L2400/3000*T21mm |

