-
Płyty drewniane akustyczne
-
Płyty akustyczne z drewna
-
Płyty drewniane akustyczne z perforacjami
-
Mikroperforowane panele akustyczne
-
Płyty akustyczne z rynsztwami
-
Artystyczne panele akustyczne
-
Płyty sufitowe z drewna akustyczne
-
Panele ścienne dekoracyjne 3D
-
Płyty ścienne laminowane
-
Płyty akustyczne z tkaniny
-
Płyty akustyczne drewniane
-
Poliestrowe panele akustyczne
-
Matka przeciwdźwiękowa
-
Stoiska akustyczna
-
Płyty akustyczne z wełny drewnianej
Nowoczesny luksusowy drewniany płytkowy panel akustyczny
| Materiał: | 9mm włókno poliestrowe + 12mm płyta MDF |
|---|---|
| Wielkość: | Szer. 600*Dł. 2400*Gł. 21 mm |
| Skończ.: | Fornir/melamina Pokryta z trzech stron |
Mikroporowany panel akustyczny doskonała mieszanka funkcjonalności i estetyki
| Pochłanianie dźwięku: | Zmniejsza echo i pogłos w przestrzeni |
|---|---|
| Materiał: | MDF |
| Wielkość: | W600/1200*L600/1200/2400*T15/18 mm |
Mikroporforowane panele akustyczne do bezproblemowej integracji akustycznej w przestrzeniach komercyjnych
| Pochłanianie dźwięku: | 0,8 NRC |
|---|---|
| Materiał: | Red Fire odporny na ogień MDF |
| Wielkość: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18 mm |
Wielokrotne opcje kolorystyczne Panel akustyczny aluminiowy z perforacją dla sufitu i ściany
| Base materials: | Aluminum |
|---|---|
| Finish: | Painting color |
| Model: | APAP-01 |
Design Estetyka Aluminium Perforated Acoustic Panel Do centrum handlowego
| Base materials: | Aluminum |
|---|---|
| Finish: | Painting color |
| Model: | APAP-02 |
Odporny na wilgoć aluminiowy wyperforowany panel akustyczny dla szpitali i klinik
| Base materials: | Aluminum |
|---|---|
| Finish: | Painting color |
| Model: | APAP-03 |
Ekologiczne i wysokie NRC Aluminiowy Panel Akustyczny Perforowany do Pokojów
| Base materials: | Aluminum |
|---|---|
| Finish: | Painting color |
| Model: | APAP-04 |
Dostosowalne mikroperforowane panele akustyczne do wszechstronnych instalacji
| Pochłanianie dźwięku: | 0,8 NRC |
|---|---|
| Materiał: | Red Fire odporny na ogień MDF |
| Wielkość: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18 mm |
Mikroperforowane panele absorbujące dźwięk do lepszej kontroli hałasu niskiej częstotliwości
| Pochłanianie dźwięku: | 0,8 NRC |
|---|---|
| Materiał: | Red Fire odporny na ogień MDF |
| Wielkość: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18 mm |
Efektywne pod względem kosztów, supermikro-perforowane panele akustyczne do projektów wrażliwych na przestrzeń kosmiczną
| Pochłanianie dźwięku: | 0,8 NRC |
|---|---|
| Materiał: | Red Fire odporny na ogień MDF |
| Wielkość: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18 mm |

