-
Płyty drewniane akustyczne
-
Płyty akustyczne z drewna
-
Płyty drewniane akustyczne z perforacjami
-
Mikroperforowane panele akustyczne
-
Płyty akustyczne z rynsztwami
-
Artystyczne panele akustyczne
-
Płyty sufitowe z drewna akustyczne
-
Panele ścienne dekoracyjne 3D
-
Płyty ścienne laminowane
-
Płyty akustyczne z tkaniny
-
Płyty akustyczne drewniane
-
Poliestrowe panele akustyczne
-
Matka przeciwdźwiękowa
-
Stoiska akustyczna
-
Płyty akustyczne z wełny drewnianej
MDF Art 3D Dekoracyjny panel ścienny 12mm 15mm Do przestrzeni komercyjnej i domowej
| Materiał bazowy: | Ekologiczny MDF |
|---|---|
| Skończ.: | Malowanie naturalne / kolorowe |
| Wielkość: | 1200*2400mm |
Wysokie NRC Mikroporforowane Panele Pożarowe Powierzchnia dla ściany studia
| Pochłanianie dźwięku: | 0,8 NRC |
|---|---|
| Materiał: | Odporny na Red Fire MDF/standardowy MDF/ |
| Wielkość: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18 mm |
Ekologiczne mikroperforowane panele dźwiękowe z folią do użytku domowego i komercyjnego
| Pochłanianie dźwięku: | 0,8 NRC |
|---|---|
| Materiał: | Odporny na Red Fire MDF/standardowy MDF/ |
| Wielkość: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18 mm |
Ekologiczne mikroperforowane panele dźwiękowe z folią do użytku domowego i komercyjnego
| Pochłanianie dźwięku: | 0,8 NRC |
|---|---|
| Materiał: | Odporny na Red Fire MDF/standardowy MDF/ |
| Wielkość: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18 mm |
Ekologiczny mikroperforowany panel akustyczny o wysokim NRC do ściany domowej
| Pochłanianie dźwięku: | 0,8 NRC |
|---|---|
| Materiał: | Odporny na Red Fire MDF/standardowy MDF/ |
| Wielkość: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18 mm |
MDF Baza 3D Dekoracyjne panele ścienne Naturalne lub kolorowe malowanie Wykończenie 6mm 15mm grubość
| Materiał bazowy: | Ekologiczny MDF |
|---|---|
| Skończ.: | Malowanie naturalne / kolorowe |
| Wielkość: | 1200*2400mm |
Zrównoważone, ognioodporne panele akustyczne rowkowane dla jaśniejszych i cichszych przestrzeni
| nazwisko: | Panel akustyczny z włókna drzewnego MDF z rowkami |
|---|---|
| Materiał podstawowy: | Płyta MDF ognioodporna/ Standardowa płyta MDF/ Płyta klasy A |
| Wykończenie powierzchni: | Fornir / Melamina / HPL |
Ekologiczny drewniany dyfuzor dźwięku QRD grubości 100 mm do domowego studia
| Materiał bazowy: | Drewno lite gumowe/Drewno sosnowe/HDF |
|---|---|
| Wielkość: | Szer. 600*Dł. 600*Gł. 100mm |
| Rodzaj: | Drewniany dyfuzor seria WD |
Dekoracja wnętrz Płyty z gumowanym folierem Projektowanie graficzne dla biura handlowego
| Materiał bazowy: | Włókno drzewne MDF |
|---|---|
| Skończ.: | Opcje forniru naturalnego obejmują biały dąb, czarny dąb i czarny orzech |
| Wielkość: | 1200*2400mm |
Innowacyjny system paneli akustycznych z mikroperforacją do zaawansowanej kontroli dźwięku
| Pochłanianie dźwięku: | 0,8 NRC |
|---|---|
| Materiał: | Red Fire odporny na ogień MDF |
| Wielkość: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18 mm |

