-
Płyty drewniane akustyczne
-
Płyty akustyczne z drewna
-
Płyty drewniane akustyczne z perforacjami
-
Mikroperforowane panele akustyczne
-
Płyty akustyczne z rynsztwami
-
Artystyczne panele akustyczne
-
Płyty sufitowe z drewna akustyczne
-
Panele ścienne dekoracyjne 3D
-
Płyty ścienne laminowane
-
Płyty akustyczne z tkaniny
-
Płyty akustyczne drewniane
-
Poliestrowe panele akustyczne
-
Matka przeciwdźwiękowa
-
Stoiska akustyczna
-
Płyty akustyczne z wełny drewnianej
Zwiększ akustykę w teatrze za pomocą zarysowanego panelu akustycznego dla lepszej jasności dźwięku
| Name: | Grooved MDF Wood Fiber Acoustic Panel |
|---|---|
| Base material: | Fire Retardand MDF/ Standard MDF / A GRADE BOARDE |
| Surface finish: | Veneer / Melamine / HPL |
Panel akustyczny o wysokim NRC dla skutecznego wchłaniania dźwięku w kinach
| Name: | Grooved MDF Wood Fiber Acoustic Panel |
|---|---|
| Base material: | Fire Retardand MDF/ Standard MDF / A GRADE BOARDE |
| Surface finish: | Veneer / Melamine / HPL |
Poprawa absorpcji dźwięku za pomocą skrzyżowanego panelu akustycznego dla studiów i teatrów
| Name: | Grooved MDF Wood Fiber Acoustic Panel |
|---|---|
| Base material: | Fire Retardand MDF/ Standard MDF / A GRADE BOARDE |
| Wykończenie powierzchni: | Fornir / Melamina / HPL |
Panel akustyczny o wysokim NRC z nowoczesną estetyką dla różnorodnych zastosowań
| Name: | Grooved MDF Wood Fiber Acoustic Panel |
|---|---|
| Materiał podstawowy: | Płyta MDF ognioodporna/ Standardowa płyta MDF/ Płyta klasy A |
| Surface finish: | Veneer / Melamine / HPL |
Wysokiej wydajności przewiercona szyba akustyczna ognioodporna dla biur i sal konferencyjnych
| Materiał: | Standardowy MDF/Red Fire odporny na ogień MDF |
|---|---|
| Wielkość: | Szer. 600*Dł. 600/1200/2400*Gł. 12/15/18 mm |
| Skończ.: | Fornir |
Wysokiej trwałości perforowany panel akustyczny estetyczny i funkcjonalny dla muzeów
| Materiał: | Standardowy MDF/Red Fire odporny na ogień MDF |
|---|---|
| Wielkość: | Szer. 600*Dł. 600/1200/2400*Gł. 12/15/18 mm |
| Skończ.: | Melamina |
Nowoczesne płyty akustyczne z różnymi kolorami
| Nazwa: | Panel akustyczny z włókna drzewnego MDF z rowkami |
|---|---|
| Materiał podstawowy: | Płyta MDF ognioodporna/ Standardowa płyta MDF/ Płyta klasy A |
| Wykończenie powierzchni: | Fornir / Melamina / HPL |
Ekologicznie przyjazne mikroperforowane panele akustyczne ścienne i sufitowe dla nowoczesnych wnętrz
| Pochłanianie dźwięku: | 0,8 NRC |
|---|---|
| Materiał: | Red Fire odporny na ogień MDF |
| Wielkość: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18 mm |
Udoskonalenie akustyki dzięki panelom rowkowanym Winego dla środowisk dźwiękowych premium
| nazwisko: | Panel akustyczny z włókna drzewnego MDF z rowkami |
|---|---|
| Materiał podstawowy: | Płyta MDF ognioodporna/ Standardowa płyta MDF/ Płyta klasy A |
| Wykończenie powierzchni: | Fornir / Melamina / HPL |
Wnętrze izolacja akustyczna, panele akustyczne 2440 mm z czerwonym ognioodpornym MDF
| Materiał bazowy: | Ognioodporne i MDF |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni: | Melamina |
| Rozmiar standardowy: | 133/197*2440mm standard inne dostosowane |

